
172 ₴
Опис:
Жовтий диспенсер без крапель 500 мл використовується для подачі всіх видів заправок, більш світлих або більш густих, масел, соусів, редукций, сиропів ... Вони дозволяють акуратно прикрасити страву, заправити салат або будь-який інший продукт потрібною кількістю і розкласти широкого розмаїття безпечно консервованих пов'язок. Дитяча пляшечка з непротекающим силіконовим клапаном. Захист від крапель запобігає засмічення і скупчення залишків соусу у випускному отворі. Це дозволяє зберігати в тій же тарі, що клапан закриває тару. Насадка закінчується точкою, яка дозволяє декорувати акуратно і обережно. Широке вхідний отвір каністри для легкого наповнення й очищення.
Характеристики:
| матеріал | полиэтелен |
| форма | кругла |
| тип | диспенсер для соусу |
| комплект | 1 шт |
| діаметр | 6 см |
| висота | 26.1 см |
| обсяг | 500 мл |
| вага | 0.068 кг |
| колір | жовтий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Araven |
| Країна виробник | Іспанія |
| Об`єм | 500 л |
| Тип | Пляшка |
| Колір | Жовтий |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Висота | 261 мм |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 60 |