


1 725 ₴
Опис:
Цей розумний настінний утримувач не тільки утримує рулон туалетного паперу, але і має кілька додаткових функцій. По-перше, в ньому є зручна полиця для зберігання дрібних предметів, таких як мобільний телефон, книга або невеликі туалетні приналежності. У ньому також є невеликий ящик, який ідеально підходить для зберігання предметів гігієни. Нарешті, він має утримувач рулону з фрикційним захопленням, який допомагає запобігти занадто швидке розгортання рулону, і оздоблення з нержавіючої сталі з покриттям, стійким до відбитків пальців. Він легко кріпиться до стіни і поставляється з власним кронштейном і гвинтами. Інструкції по установці, гвинти кріплення в комплекті. Протирати вологою тканиною. Максимальне навантаження на полицю 1 кг.
Характеристики:
| матеріал | нержавіюча сталь |
| серія | "Easystore" |
| форма | прямокутна |
| тип | тримач |
| комплект | 1 шт. |
| довжина | 27.7 см |
| ширина | 10 см |
| висота | 6.4 см |
| вага | 0.34 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Довжина | 277 мм |
| Висота | 64 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Підставка для освіжувача | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 304 |
| Колір | Сталевий |