






695 ₴
Опис:
Гастрономічний ніж - вибір знавців. Він підійде для нарізання продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгим і вузьким лезом. Він стане в нагоді і для приготування страв японської кухні - суші і сашимі.
Ножі серії Shinai виготовлені з нержавіючої сталі 3Cr14, створеної азіатськими технологами. Металургам вдалося отримати матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками.
До достоїнств ножів з 3Cr14 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування.
Леза мають двосторонню симетричну заточку по всій довжині ріжучої кромки, що забезпечує легку нарізку і розбирання.
Завдяки покриттю Graphite non-stick coating продукти не прилипають до клинка при нарізуванні, а сталь максимально захищена від пошкоджень.
Фактурна ручка з нержавіючої сталі не ковзає при нарізуванні, щільно лягаючи в руку.
Точне безшовне з'єднання клинка з руків'ям - запорука високої гігієнічності виробів.
Незаперечні плюси таких виробів - естетичний зовнішній вигляд і легкість.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | 3Cr14 |
| матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| тип | кухонний ніж |
| серія | "Shinai" |
| довжина ножа | 32.5 см |
| довжина леза | 18 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 14.5 см |
| вага | 0.21 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж кухарський |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 18 |
| Довжина ножа | 32.5 |