

948 ₴
Опис:
Поварський ніж — незамінний помічник на кухні. Їм можна нарізати філе, насаджувати овочі, розділити м'ясо. Крім того, часник та інші прянощі легко розчавлюють або розбивають панцир крабів.
У серію Hattori увійшли кухонні ножі 420J2Вона була розроблена для виробництва, що експлуатується в умовах підвищеної вологості. Ця сталь міцна і знососта, загартована до 53 +/2 одиниць за шкалою Роквелла.
Кожна модель оснащена більстером з нержавіючої сталі рівномірно розподіляючи навантаження під час роботи.
Поліпропиленова рукоятка ергономічної форми міцно зафіксована трьома болтами.
Завдяки матовому покриттю вона стійка до ковзання і добре виконує свою роботу.
Всі елементи ножі підігнані вручну, що забезпечує високий рівень надійності й гігієни. Заточені під оптимальним кутом леза залишаються бездоганними гострими.
Щоб продовжити термін служби, його слід мити вручну.
Характерики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Імперська марка сталі | 420J2 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж кухарської |
| серия | "Hattori" |
| довжина ніжки | 28 см |
| Довжина леза | 15 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 13 см |
| вага | 0,26 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж кухарський |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 15 |
| Довжина ножа | 28 |