



3 161 ₴/набір
Опис:
Ножі серії Bjorn Виготовлення з нержавіючої сталі 3Cr14 - мають відмінні експлуатаційні характеристики. З сталі до гідності ножів 3Cr14 Потрібно мати міцність, твердість і стійкість до зносу. Лезія має двобічну симетричну нитку по всій довгій кроні, що забезпечує легкій нарізки й розділку. Прозора ручка не ковзає при нарізанні, а щільно лягає в руку. Точне безшовне з’єднання клинка з рукояткою є гарантією високої гігієни. До таких виробів належить естетичний зовнішній вигляд і легкість.
Мистецтво кулінарії вимагає особливого ставлення до кожного продукту та дії. Набір Bjorn від компанії Fissman Сприйнято з урахуванням цього принципу. До складу входять 5 ножів різного призначення:
• Поварський ніж - Їм можна нарізати філе, насаджувати овочі, розділити м'ясо. Крім того, часник та інші прянощі легко розчавлюють або розбивають панцир крабів.
• Хлібний ніж - підходить для нарізання будь-яких видів хліба, кексів, тортів і т.д. Гострий клинок також можна використовувати для фруктів з жорсткою шкіркою: арбуза, ананасу чи дині.
• Гастрономічний ніж - Вибір знавців. Він підходить для нарізання будь - яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому і вузькому лезі. Він також корисний для приготування японської кухні — суші та саші.
• Універсальний ніж - використовують для всіх видів продуктів: риби, м'яса, овочів і т.д. Варіанти використання — нарізка, слайзання, рубка, шинкування, подрібнення тощо.
• ОвощенийЇм легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, очищати від шкірки.
Щоб продовжити термін служби, їх слід мити вручну.
Характерики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Імперська марка сталі | 3Cr14 |
| серия | "Bjorn" |
| матеріал ручки | пластик |
| довжина | 16.5 см |
| ширина | 13.5 см |
| висота | 34.5 см |
| матеріал підставки | Сталь |
| вага |
кг
|
| колір | Стальний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Склад набору | |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |
| Ніж для нарізки | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |