

2 725 ₴
Опис:
Кухарський топорик Fissman "Kojiro" ваш надійний друг на кухні. Має міцне широке прямокутне лезо, з виступом. Ідеально підходить для шаткування, нарізання великих твердих фруктів і овочів, приготування м'яса та риби. Стійкість до корозії й довговічність завдяки особливій технології загартування металу холодом Korudo до оптимального рівня 58 HRC за шкалою Роквелла. Лезо виготовлене з високовуглецевої японської сталі AUS-8, ця сталь дуже міцна та чудово тримає заточення. Ніж вручну доведений на водному точильному камені зернистістю 6000 гритів для бездоганної гостроти. Ідеальний кут різання завдяки заточенню 15-17 градусів на бік. Колодка ножа виготовлена з висококласного водонепроникного зносостійкого матеріалу G-10, який чудово витримує як низькі, так і високі температури, завдяки якому ніж не ковзає в руці та не вбирає сторонні запахи. Паковання з текстурного картону преміумкласу зі срібним тисненням не залишить байдужим жодного справжнього поціновувача ножів високої якості.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| серія | "Kojiro" |
| марка сталі | AUS-8 |
| матеріал ручки | композитне скловолокно |
| тип | кухарський топок |
| довжина ножа | 30.5 см |
| довжина леза | 18 см |
| ширина | 8.1 см |
| товщина | 2 мм |
| довжина ручки | 12.5 см |
| вага | 0.5 кг |
| колір | синій |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Кухонний топірець |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 18 |
| Довжина ножа | 30.5 |