



779 ₴
Опис:
Кухонні ножиці призначені для більшої різальної сили, ніж звичайні ножиці. Його конструкція дає змогу нарізати м'ясо та відокремлювати його від кісток. Це необхідний посуд у вашому повсякденному житті, як на домашній, так і на професійній кухні, він використовується для кейтрингу. З іншого боку, його структура виготовлена в Іспанії з якісних матеріалів Arcos— це міцний продукт із тривалим терміном експлуатації.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Prochef" |
| тип | кухонні ножиці |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножиць | см |
| довжина леза | 24 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.2 кг |
| колір | синій |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Кількість лез | Два |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Колір | Синій |
| Довжина леза | 240 мм |
| Вага | 200 г |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножиці кухонні |