




2 655 ₴
Описание:
Ніж для обвалки серії Ópera 140 мм, виготовлений компанією номер один з виробництва ножів і кухонного начиння в Іспанії, Arcos, з досвідом виробництва понад 1000 моделей ножів з 1734 року. Спеціально розроблений для видалення м’яса з кісток, він використовує шовковий край, який забезпечує акуратну, точну та професійну обробку. Візьми його!
Характеристики:
| материал лезвия | нержавеющая сталь |
| материал ручки | полиоксиметилен |
| серия | "Ópera" |
| тип | нож обвалочный |
| комплект | 1 шт |
| длина ножа | 26.4 см |
| длина лезвия | 14 см |
| ширина | см |
| высота | см |
| длина ручки | 12.4 см |
| вес | 0.22 кг |
| цвет | черный |
Производитель:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arcos |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Нож обвалочный |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 14 |
| Длина ножа | 26.4 |