
268 ₴
Опис:
Ніж для очищення лимона серії Nova 100 мм ідеально підходить для походів або поїздок із сім'єю або друзями. Він дає змогу чистити та чистити їжу практичним способом, тому що форма його леза загострена.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Nova" |
| тип | ніж для овочів |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 20 см |
| довжина леза | 10 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10 см |
| вага | 0.02 кг |
| колір | оранжевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Овочевий ніж |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 10 |
| Довжина ножа | 20 |