









1 290 ₴/набір
Опис:
Мистецтво кулінарії вимагає особливого ставлення до кожного продукту та дії. Набір Fissman розроблений з урахуванням цього принципу. До складу входять 3 ножі різного призначення:
• Кухарський ніж 20 см — незамінний помічник на кухні. Ним можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Ним також легко тиснути часник та інші спеції, відбивати заготівки для стейків або розбивати панцир крабів.
• Універсальний ніж 12 см застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів тощо. Варіанти використання — нарізання, слайсування, рубання, шинкування, подрібнення та інше.
• Овочевий ніж 9 см: ним легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, надавати химерну форму, позбавляти шкірки.
Ножі Fissman серії Yamazaki виготовлені з японської неіржавкої сталі 420J2, створеної за високими стандартами якості. Леза вирізняються підвищеною стійкістю до стирання, що гарантує довгий термін експлуатації. Ручка виготовлена з міцного пластику — це забезпечує зручність у використанні та простоту в догляді.
Хочете отримати надійного союзника в приготуванні швидкого сніданку, ситного обіду, вишуканої вечері? Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | 420J2 |
| серія | "Yamazaki" |
| матеріал ручки | пластик |
| форма | прямокутна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 3 шт. |
| довжина | 23 см |
| ширина | 13 см |
| висота | 2 см |
| ніж кухарський | 20 см |
| ніж овочевий | 9 см |
| ніж універсальний | 12 см |
| вага |
0.44 кг
|
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |
| Тип | Набір ножів |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Заточка леза | Двостороння |
| Склад набору | |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |