



1 135 ₴
Опис:
Гастрономічний ніж із довгим вузьким лезом — ідеальний для нарізання на найтонші шматочки червоного м'яса, м'яса курки або індички, шинки, печені, грудинки. Він практично незамінний, якщо вам треба приготувати традиційну японську страву із сирої риби — суші та сашимі. Усі ножі серії Frankfurt виготовлені з високоякісної німецької сталі X50Cr15MoV, відомою своїми чудовими механічними властивостями, що має прекрасну в'язкість, твердістю (HRC 55 одиниць за шкалою Роквелла) і корозійною стійкістю та спроможною тривалий час тримати чудове різання. Класичне європейське заточування, симетричне по всій довжині різальної крайки, забезпечить неймовірну зручність під час роботи. Елегантна ручка з Африканського дерева Венге має ергономічну форму та забезпечить зручне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, надійні та добре збалансовані ножі слугуватимуть вам дуже довго. Fissman допоможе в реалізації Ваших найсміливіших ідей на кухні! Легкий сніданок, ситний обід, вишукана вечеря — Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50Cr15MoV |
| матеріал ручки | венге |
| тип | ніж гастрономічний |
| серія | "Frankfurt" |
| довжина ножа | 31 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 11 см |
| вага | 0.26 кг |
| колір | деревний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 20 см |
| Довжина ножа | 31 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |