



897 ₴
Опис:
Овочевий ніж говорить сам за себе. Ним легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, надавати химерну форму, позбавляти шкірки. Кухонні ножі серії Ragnitz виготовлені з високолегованої німецької сталі X50Cr15MoV, загартованої до 57 одиниць за шкалою Рокуелла. Вони мають підвищену міцність і підходять для частого використання. Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення. Ручки з матеріалу Pakka мають елегантну форму та забезпечують надійне захоплення. Виготовлені за особливою технологією вони дуже зручні й ергономічні. Завдяки цій конструкції ножі бездоганно збалансовані та добре лежать у руці. Хочете отримати надійного союзника в приготуванні швидкого сніданку, ситного обіду, вишуканої вечері? Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей! Інструкція з використання
• Щоб продовжити термін експлуатації ножів, їх треба мити вручну. У посудомийній машині ножі зазнають впливу жорстких мийних засобів і великого перепаду температур. Агресивне середовище руйнуватиме гостру грань ножа і, як наслідок, зменшуватиме його термін експлуатації.
• Щоб запобігти зміні кольору лез, мийте ножі відразу після їхнього використання. Частинки їжі не засохнуть на ножі та його легше буде очистити.
• Не рекомендується різати кухонними ножами на твердій поверхні, наприклад, кам'яній стільниці, скляній дошці, оскільки це може раніше часу затупити різальну крайку. Використовуйте для різання дерев'яні або пластикові обробні дошки компанії Fissman , які менше туплять лезо.
• Використовуйте для зберігання ножів оригінальні підставки та настінні магнітні планки Fissman , у такий спосіб Ви продовжите термін експлуатації своїх ножів.
• Для підтримки леза в ідеально гострому стані використовуйте спеціальні інструменти та пристосування Fissman (Мусати, точила).
• Працювати з ножами можна тільки сухими руками, інакше Ви можете поранитися про лезо.
• Будь ласка, дотримуйтеся рекомендацій з догляду, і посуд слугуватиме Вам довго.
• Цей виріб відповідає всім стандартам безпеки та гігієни.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50Cr15MoV |
| матеріал ручки | Pakka wood |
| тип | ніж овочевий |
| серія | "Ragnitz" |
| довжина ножа | 18.5 см |
| довжина леза | 9 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 9.5 см |
| вага | 0.14 кг |
| колір | деревний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Овочевий ніж |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Довжина леза | 9 см |
| Довжина ножа | 18.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |