

1 234 ₴
Опис:
У найменшій кімнаті найбільше впливають нові аксесуари. Тож не поспішайте стильно з цим мінімалістичним диспенсером для туалетного паперу Brabantia Profile, виготовленим із високоякісної неіржавкої сталі. Повісьте його на стіну за допомогою настінного кронштейна або покладіть на підлогу, щоб мати під рукою до 3 запасних рулонів.
Характеристики:
| матеріал | неіржавка сталь |
| серія | "Toilet Roll Dispenser" |
| форма | фігурна |
| тип | тримач |
| комплект | 1 шт. |
| довжина | 15.5 см |
| діаметр | 14 см |
| висота | 38.3 см |
| вага | 0.5 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість рулонов | 3 |
| Висота | 383 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення рулону | Вертикальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |