



419 ₴
Опис:
Хочете особливого класу у вашій ванній? Візьміть цей тримач для туалетного паперу! Ця незамінна конструкція непомітно закриває рулон туалетного паперу та її легко повісити на стіну за допомогою стрічки.
Характеристики:
| матеріал | неіржавка сталь |
| серія | "Toilet Roll Holder" |
| форма | фігурна |
| тип | тримач |
| комплект | 1 шт. |
| довжина | 13,2 см |
| ширина | 12.3 см |
| висота | 1.7 см |
| вага | 0.15 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 132 мм |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 123 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 |