
1 313 ₴
Опис:
Ніж для сніданку серії 2900 з прямим, довгим і гнучким лезом. Він нарізає скибочки м'ясного асорті та має гладку крайку, яка забезпечує чудову якість нарізування. Це довговічний інструмент зі стійким до корозії лез. З іншого боку, це незамінний ніж для професіоналів, оскільки він полегшує розрізи та забезпечує чистішу роботу. Кожен виріб Arcos зроблено досвідченими руками. Ця компанія з виробництва столового приладдя має трисотрічний досвід роботи на ринку столового приладдя.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "2900" |
| тип | ніж для хамона |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | см |
| довжина леза | 30 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.2 кг |
| колір | червоний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Ніж для хамона |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 30 |