
1 578 ₴
Опис:
Чорні кухонні ножиці 215 мм входять до серії Prochef, лінійку іспанської компанії Arcos, що спеціалізується на ножицях для всіх різновидів кухонних потреб. Купіть їх зараз!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Prochef" |
| тип | кухонні ножиці |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножиць | см |
| довжина леза | 21.5 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.18 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножиці кухонні |
| Кількість лез | Два |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |