Продавець "У магазині"-інтернет магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
485 відгуків
"У магазині"-інтернет магазин
+380 (66) 053-34-27

Інструкція з експлуатації посуду з нержавіючої сталі

Посуд FISSMAN™ – це продукція, яка в повній мірі відповідає всім вимогам і нормам сучасності, найвищим стандартам якості. У наш час на кухні панує сталь. Сталева посуд FISSMAN™ це і набори каструль, чайники, сковорідки, і ножі. Володіючи масою переваг, сталева посуд користується величезним попитом, і один з лідерів це посуд FISSMAN™ . Сучасна посуд FISSMAN™ дозволить вам підкреслити свій відмінний смак, але головне – готувати смачну корисну їжу з легкістю і у відмінному настрої.

Харчова металевий посуд поділяється на кухонну, столову та посуд для зберігання та перенесення харчових продуктів. Кухонний посуд використовується для приготування їжі, її асортимент входять сковороди, скороварки, каструлі, чайники, кавники, диво-печі, горшки, миски й горнята для варіння варення, котли, гусятниці і гусятниці. Столовий посуд призначається для сервірування столу і подачі їжі. Це підноси, глечики, соусники, формочки, хлібниці, тарілки, миски, ікорниці, сливочники і молочники. Асортимент посуду для зберігання харчових продуктів є бідони, ковші, банки для сипких продуктів, цебри, відерця, ковші та інша металевий посуд.

Посуд з нержавіючої сталі найчастіше полірують. Полірування забезпечує підвищену хімічну стійкість посуду до води і розчину кислот, її високі естетичні та гігієнічні властивості. Головним достоїнством посуду з нержавіючої сталі є те, що вона не вступає в хімічні реакції з харчовими продуктами.

При тому, що посуд з нержавіючої сталі володіє безліччю позитивних властивостей і якостей вона вимагає дуже ретельного і дбайливого догляду.

Рекомендації по догляду за виробами з нержавіючої сталі:

·       Перед першим використанням будь-якого виробу, виготовленого з нержавіючої сталі марки 18/10, вимийте його в гарячій мильній воді, додавши в неї трохи оцту. Сполосніть і витріть насухо.

·       Для видалення стікерів на посуді достатньо змочити їх у теплій воді і акуратно видалити пластиковим предметом.

·       Для видалення пригорілої їжі необхідно залити посуд гарячою водою з милом або содою і потримати на вогні 5-10 хвилин, після цього забруднення легко видаляються за допомогою губки.

·       Осад білого кольору, що з'являється від жорсткості води, видаляємо, прокип'ятивши у посуді розчин води і оцту. Для профілактики появи накипу, сіль в їжу потрібно додавати тільки після того, як вода в каструлі закипіла.

·       Для миття посуду можна використовувати посудомийну машину, але спочатку обов'язково потрібно використовувати попереднє замочування, для видалення залишків їжі. При ручній мийці важливо використовувати м'який засіб для миття посуду, при цьому вода повинна бути теплою. Після миття посуд слід обполоснути під струменем води і ретельно витерти.

·       Не можна використовувати різні металеві губки та інші предмети, які можуть подряпати поверхню посуду.

·       Несприятливо вплив солі на посуд. Залишивши на довгий час в посуді міцний розсіл - на стінках каструлі можуть з'явитися плями чи зміниться колір внутрішнього покриття посуду.

·       Обов'язково видаляйте сліди від молока, якщо воно википіло, перед подальшою експлуатацією посуду.

·       Відмовтеся від засобів, які містять такі елементи як хлор або аміак.

·       Ножі необхідно ретельно мити і насухо витирати одразу ж після використання, щоб уникнути засохлих залишків їжі на лезі ножа. Витирати ніж слід з рукоятки. Щоб леза ножів довше не тупилися, їх потрібно мити швидко в прохолодній воді, не використовуючи посудомийну машину.

·       Не можна проводити нагрівання посуду, якщо відсутній вміст, це призведе до надмірного нагрівання металу стінок і появи різнокольорових розлучень.

·       Слід уникати різкої зміни температури при використанні вироби.

·       Не рекомендується мити посуд, поки вона ще гаряча, треба дати дну посуду охолонути.

 

При промиванні столових приладів в посудомийній машині необхідно встановлювати вироби в призначені для них осередки (по одній штуці в клітинку) рукоятки вниз. Струмінь води повинен досягати найбільш забруднених місць на виробах. При промиванні в посудомийній машині необхідно використовувати не містить абразиву миючий засіб з нейтральним pH.Після миття посуду вироби необхідно відразу ж вийняти з посудомийної машини і протерти насухо, щоб під впливом конденсаційної вологи не утворилися плями. Якщо на виробах все ж з'явилися плями, помутніння, то в більшості випадків достатньо опустити дані вироби в слабкий розчин лимонної кислоти на 3-6 хвилин. Після обробки столових приборів розчином лимонної кислоти вироби необхідно вручну промити миючим засобом (не містить абразиву) і протерти насухо.

КомпанияFISSMAN™ знає, як створювати правильну посуд для здорового життя!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner