

280 ₴
Опис:
Завдяки яскравим кольорам і цікавій формі тарілочки привернуть увагу дитини і допоможуть зосередитися на самостійному прийомі їжі.
Характеристики:
| матеріал | бамбукове волокно |
| серія | "Яблуко" |
| форма | кругла |
| довжина | 18 см |
| ширина | 13 см |
| діаметр | 11.5 см |
| діаметр дна | 10 см |
| висота | 4 см |
| вага | кг |
| колір | помаранчевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Тип | Дитячий посуд |