
659 ₴
Опис:
Команда Fissman представляє нову серію термосів, з якими ви можете насолоджуватися улюбленими напоями не тільки вдома. Ароматний чай або пряний трав'яний настій зігріють на прогулянці і порадують глибоким насиченим смаком. При цьому не варто побоюватися падінь або інших механічних пошкоджень, які нерідко трапляються в дорозі, металевий корпус термосів Fissman витримує великі навантаження. До того ж цей стійкий матеріал набагато краще зберігає тепло і підтримує постійну температуру напоїв.
Характеристики:
| матеріал | нержавіюча сталь |
| матеріал колби | нержавіюча сталь |
| форма | кругла |
| тип | термокружка |
| ширина | 6 см |
| діаметр | 6 см |
| висота | 25 см |
| обсяг | 0.38 л |
| вага | 0.314 кг |
| час збереження температури (тепло / холод), | 4 ч |
| колір | салатовий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Час збереження тепла | 4 годин |
| Час збереження холоду | 4 годин |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 380 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
| Тип термоса | Питний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |