
355 ₴
Опис:
Точило для ножів з двоступеневою системою для грубої заточування і остаточної правки леза з камінням з карбіду і кераміки. Фіксований кут нахилу каменів забезпечує рівномірну заточку. Силіконова основа запобігає ковзанню точила під час роботи. Компактний дизайн і металевий шнур для зручності зберігання точила.
Характеристики:
| матеріал леза | камені з карбіду та кераміки |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | точило для ножів |
| довжина | 7 см |
| ширина | 6 см |
| висота | 2.5 см |
| вага | 0.052 кг |
| колір | бузковий |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Вага | 0.052 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Ширина | 60 мм |