
539 ₴
Опис:
Кухонні ножиці багатофункціональні виготовлені з нержавіючої сталі. Щоб продовжити термін служби ножиць, їх слід мити вручну. Щоб запобігти зміні кольору лез, мийте ножиці відразу після використання. Частинки їжі не засохнуть на лезі і їх легше буде відчистити. Для підтримки леза в ідеально гострому стані використовуйте спеціальні інструменти і пристосування (мусаты, точила).
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | кухонні ножиці |
| довжина | 23 см |
| ширина | 8 см |
| висота | 1.5 см |
| вага | 0.14 кг |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Вага | 0.14 г |
| Кількість лез | Два |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Колір | Блакитний |