
224 ₴
Опис:
Обробний ніж Caramella виготовлений з нержавіючої сталі. Ніж має зручний чохол: його можна взяти з собою на роботу, на природу, в дорогу. Щоб продовжити термін служби ножа, його слід мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь (18/10) |
| марка стали | Х30Сг13 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | кухарський ніж |
| серія | "Caramella" |
| довжина | 22 см |
| ширина | 4 см |
| висота | 0.3 см |
| довжина ручки | 11.5 см |
| вага | 0.05 кг |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип | Ніж обробний |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 11.5 |
| Довжина ножа | 22 |
| Матеріал | Пластик |