
1 672 ₴
Опис:
Виготовлені з литого алюмінію, вони гарантують рівномірне поглинання і розподіл тепла без точок перегріву.Рівномірний розподіл тепла по всьому шматку означає, що їжа не втрачає свій сік під час приготування, зберігаючи при цьому всі свої поживні речовини та вітаміни. краплі, плоди згущення падають на їжу, утворюючи циркулюючі і постійно зменшують втрату смакових якостей і соків їжі. Це ідеальний шматок для: рису, м'яса, риби, бобових, овочів, тушкованих страв, кремів, соусів. , супи і т. д. Антипригарне покриття для інтер'єру та екстер'єру.
Типи плит:

Характеристики:
| матеріал | алюміній (AL) |
| серія | "Mini" |
| форма | овальна |
| антипригарне покриття | є |
| матеріал ручки | алюміній |
| довжина | 12 см |
| ширина | 8.5 см |
| висота | 5 см |
| довжина ручки | см |
| довжина з ручкою | см |
| обсяг | 250 мл |
| вага | 0.43 кг |
| колір | чорний |
| температурний діапазон, °С: | до 260°C |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacor |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота каструлі без кришки | 5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 7 см |
| Кришка | алюміній |
| Ручка | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Антипригарне покриття | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.43 кг |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 250 мл |