







1 255 ₴
Опис:
Цей складаний кошик для пароварки з саморегулювальними сторонами, термостійкими силіконовими ніжками та силіконовими бічними ребрами ідеально підходить для використання з посудом із неіржавкої сталі та з антипригарним покриттям. Він обладнаний ручкою, що легко підіймається, для безпечного витягання, має велику місткість у повністю відкритому стані й акуратно складається для компактного зберігання.
Характеристики:
| матеріал | пластик |
| серія | "Bloom" |
| форма | фігурна |
| матеріал ручки | пластик |
| діаметр min. | 16 см |
| ліаметр max. | 28 см |
| висота | 10 см |
| довжина ручки | см |
| об'єм | л |
| вага | кг |
| колір | зелений |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений |
| Стан | Нове |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (цельнолиті) |
| Загальна висота пароварки | 10 см |
| Кількість ярусів пароварки | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
| Тип | Каструля |