


865 ₴
Опис:
Multi-peel ™ - це широкий асортимент із чотирьох високоефективних очисників. Кожен інструмент має лезо з високоякісної нержавіючої сталі, безліч додаткових функцій і ергономічні ручки, якими легко користуватися. Асортимент включає два різних ножа з прямим лезом для повсякденного використання, зубчастий ніж для фруктів або овочів з м'якою шкіркою і ніж для очищення жульєна для більш спеціалізованих вимог. Так що, якщо вам потрібно ідеальне лезо для приготування картоплі або одне для надання остаточного смаку шедеври кулінарії, ідеальний інструмент в ваших руках. Всі овочечистки поставляються з захисним кожухом леза.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | пластик |
| серія | "Multi-peel" |
| форма | фігурна |
| тип | ніж для чищення овочів |
| комплект | 1 шт. |
| довжина | 17.2 см |
| ширина | 3.5 см |
| висота | 1.4 см |
| вага | 0.04 кг |
| колір | зелений |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Тип | Механічна |
| Стан | Новий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Тип аксесуара | Овощечистка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |