
2 885 ₴/комплект
Опис:
Ці універсальні ножі мають леза з антипригарним покриттям, покриті силіконом, і мають власний захисний футляр для зберігання, який містить вбудовану керамічну стругачку. Це дає змогу заточувати леза безпосередньо перед використанням, що безпечніше й ефективніше. Піхви мають нековзну основу для безпечного заточування.
Характеристики:
| матеріал | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | пластик |
| серія | "Slice&Sharpen" |
| форма | фігурна |
| тип | нож |
| комплект | 2 шт. |
| Шеф-нож | |
| довжина | 31 см |
| ширина | 1.6 см |
| висота | 4.5 см |
| Гострий ніж | |
| довжина | 21.3 см |
| ширина | 1.6 см |
| висота | 2.8 см |
| вага | 0.19 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір ножів |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Заточка леза | Двостороння |
| Склад набору | |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж для нарізки | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |