
499 ₴
Опис:
Кухонний секатор це універсальний інструмент, який стане в нагоді на кухні кожному. Ви з легкістю поділяєте різні продукти, зможете очистити рибу, нарізати зелень для салату, а також зняти панцирі з креветок і багато іншого.
Леза виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі і загартовані, що дозволяє їм тривалий час залишатися гострими і витримувати значні навантаження.
Секатором комфортно працювати завдяки ергономічним пластикових ручок.
Щоб продовжити термін служби секатора, його слід мити вручну відразу після використання.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | кухонний секатор |
| довжина ножиць | 27 см |
| ширина ножиць | 11.5 см |
| висота | 2 см |
| довжина леза | см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.23 кг |
| колір | бузковий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Вага | 0.23 г |
| Кількість лез | Два |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |