
313 ₴
Опис:
Точилка для ножів з алмазним точильним каменем. Проста і зручна конструкція точила не зажадає багато сил і часу для підтримки ножів в ідеальному стані. Фіксований кут нахилу каменів забезпечує рівномірну заточку. Ергономічна рукоятка забезпечує комфортний і надійний захват. Рекомендується очищати його вручну після кожного використання тканинним рушником або м'якою щіткою. Не призначений для заточування серрейторных (зубчастих) і керамічних лез.
Характеристики:
| матеріал леза | алмазний камінь |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | точило для ножів |
| довжина | 17 см |
| ширина | 4 см |
| висота | 5.5 см |
| вага | 0.074 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Вага | 74 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |