


867 ₴
Опис:
Складне точило для ножів трикрокового заточування з камінням з алмазу, карбіду, кераміки. Точилка для ножів забезпечить можливість постійно підтримувати ножі в ідеальному робочому стані. Фіксований кут нахилу каменів забезпечує рівномірне заточування. Ергономічне складне руків'я - відмінна риса цієї моделі, забезпечує зручність у зберіганні. Нековзна основа гарантує стійкість точила під час використання. Рекомендується очищати його вручну після кожного використання тканинним рушником або м'якою щіткою. Не призначене для заточування серрейторних (зубчастих) і керамічних лез.
Характеристики:
| матеріал леза | камені з кераміки, карбіду, алмазу |
| матеріал ручки | пластик,силікон |
| тип | точило для ножів |
| довжина | 14 см |
| ширина | 4 см |
| висота | 4.5 см |
| вага | 0.19 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Вага | 190 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |