
164 ₴
Опис:
Точильний камінь з корунду зернистістю 180# легко допоможе повернути лезу ножа первісну гостроту. Перед використанням рекомендується замочити брусок у холодній воді на 5-10 хвилин, щоб робоча поверхня не забивалася металевими частинками. Точильний брусок - це простий у використанні інструмент для підтримки ножів в ідеальному стані. Не призначений для заточування серрейторных лез і керамічних лез.
Характеристики:
| матеріал леза | корунд |
| тип | точильний камінь |
| зернистість | 180 |
| довжина | 24 см |
| ширина | 3.5 см |
| висота | 1.5 см |
| вага | 0.17 кг |
| колір | бежевий |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Вага | 170 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 35 мм |