


1 305 ₴
Опис:
Кухарський ніж – незамінний помічник на кухні. Їм можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Їм також легко тиснути часник та інші спеції, відбивати заготовки для стейків або розбивати панцир крабів.Функціональність ножа обумовлена унікальною обробкою клинка Hammering, яка виключає тертя і налипання продуктів на лезо під час нарізки.
В серию Hattori вошли кухонные ножи из японской стали 420J2. Она была разработана для изделий, эксплуатирующихся в условиях повышенной влажности. Эта сталь прочная и износостойкая, закаленная до 53 +/-2 единиц по шкале Роквелла.
Каждая модель оснащена больстером из нержавеющей стали равномерно распределяющим нагрузку во время работы.
Полипропиленовая рукоятка эргономичной формы прочно зафиксирована тремя болтами.
Благодаря матовому покрытию она устойчива к скольжению и обеспечивает безопасную работу.
Все элементы ножа подогнаны вручную, что обеспечивает высокий уровень надежности и гигиены.
Затачиваемые під оптимальним кутом леза залишаються бездоганно гострими.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | 420J2 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | кухарський (шеф-ніж) |
| серія | "Hattori" |
| довжина ножа | 27.5 см |
| довжина леза | 15 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12.5 см |
| вага | 0.27 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж кухарський |
| Довжина леза | 15 см |
| Довжина ножа | 27.5 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |