






730 ₴
Опис:
Кухарський ніж - незамінний помічник на кухні. Їм можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Їм також легко тиснути часник та інші спеції, відбивати заготовки для стейків або розбивати панцир крабів.
Ножі серії Shinai виготовлені з нержавіючої сталі 3Cr14, створеної азіатськими технологами. Металургам вдалося отримати матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками.
До достоїнств ножів з 3Cr14 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування.
Леза мають двосторонню симетричну заточку по всій довжині ріжучої кромки, що забезпечує легку нарізку і розбирання.
Завдяки покриттю Graphite non-stick coating продукти не прилипають до клинка при нарізуванні, а сталь максимально захищена від пошкоджень.
Фактурна ручка з нержавіючої сталі не ковзає при нарізуванні, щільно лягаючи в руку.
Точне безшовне з'єднання клинка з руків'ям - запорука високої гігієнічності виробів.
Незаперечні плюси таких виробів - естетичний зовнішній вигляд і легкість.
Щоб продовжити термін служби ножа, його слід мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | 3Cr14 |
| матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| тип | кухонний ніж |
| серія | "Shinai" |
| довжина ножа | 29.5 см |
| довжина леза | 15 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 14.5 см |
| вага | 0.22 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж кухарський |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 15 |
| Довжина ножа | 29.5 |