




1 065 ₴
Опис:
Гастрономічний ніж вибір знавців. Він підійде для нарізання продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгим і вузьким лезом. Він стане в нагоді і для приготування страв японської кухні – суші і сашимі.
Кухонні ножі серії Elegance виконані з високолегованої німецької сталі X50CrMoV15, загартованої до 57 одиниць за шкалою Роквелла.
Вони володіють підвищеною міцністю і підходять для частого використання.
Лезвия имеют двухстороннюю симметричную заточку по всей длине режущей кромки, что обеспечивает легкую нарезку и разделку.
Утолщенная пята клинка предотвращает соскальзывание пальцев на лезвие и обеспечивает дополнительный упор во время работы.
Каждая модель оснащена больстером из нержавеющей стали равномерно распределяющим нагрузку во время работы.
Полипропиленовые рукоятки имеют элегантную округлую форму и обеспечивают надёжный захват. Изготовленные по особой технологии, без единой заклепки, они очень удобны и эргономичны.
Завдяки цій конструкції ножі бездоганно збалансовані і добре лежать в руці.
Щоб продовжити термін служби ножа, його слід мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | гастрономічний ніж |
| серія | "Elegance" |
| довжина ножа | 33.5 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 13.5 см |
| вага | 0.24 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 20 |
| Довжина ножа | 33.5 |
| Матеріал | Пластик |