






664 ₴
Опис:
Ніж обвалочний полегшить відділення м'яса від кісток, хрящиків, сухожиль і шкіри. Він також призначений для отримання філе риби, м'яса і птиці. За рахунок довгого і вузького (іноді гнучкого) леза легко домогтися тонких, ідеально рівних шматочків.
Ножі серії Shinai виготовлені з нержавіючої сталі 3Cr14, створеної азіатськими технологами. Металургам вдалося отримати матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками.
До достоїнств ножів з 3Cr14 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування.
Леза мають двосторонню симетричну заточку по всій довжині ріжучої кромки, що забезпечує легку нарізку і розбирання.
Завдяки покриттю Graphite non-stick coating продукти не прилипають до клинка при нарізуванні, а сталь максимально захищена від пошкоджень.
Фактурна ручка з нержавіючої сталі не ковзає при нарізуванні, щільно лягаючи в руку.
Точне безшовне з'єднання клинка з руків'ям - запорука високої гігієнічності виробів.
Незаперечні плюси таких виробів - естетичний зовнішній вигляд і легкість.
Щоб продовжити термін служби ножа, його слід мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | 3Cr14 |
| матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| тип | ніж обвалочний |
| серія | "Shinai" |
| довжина ножа | 29.5 см |
| довжина леза | 15 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 14.5 см |
| вага | 0.19 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж обвалочний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 15 |
| Довжина ножа | 29.5 |