




865 ₴
Опис:
Універсальний ніж повинен бути на кожній кухні. Його застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів і т. д. Варіанти використання: нарізка, слайсирование, рубка, шинкування, подрібнення та інше.
Кухонні ножі серії Elegance виконані з високолегованої німецької сталі X50CrMoV15, загартованої до 57 одиниць за шкалою Роквелла.
Вони володіють підвищеною міцністю і підходять для частого використання.
Леза мають двосторонню симетричну заточку по всій довжині ріжучої кромки, що забезпечує легку нарізку і розбирання.
Потовщена п'ята клинка запобігає зісковзування пальців на лезо і забезпечує додатковий упор під час роботи.
Кожна модель оснащена больстером з нержавіючої сталі рівномірно распределяющим навантаження під час роботи.
Поліпропіленові рукоятки мають елегантну округлу форму і забезпечують надійний захват. Виготовлені за особливою технологією, без єдиної заклепки, вони дуже зручні і ергономічні.
Завдяки цій конструкції ножі бездоганно збалансовані і добре лежать в руці.
Щоб продовжити термін служби ножа, його слід мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | універсальний ніж |
| серія | "Elegance" |
| довжина ножа | 24 см |
| довжина леза | 13 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 11 см |
| вага | 0.12 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж універсальний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 13 |
| Довжина ножа | 24 |