
849 ₴
Опис:
Точило для ножів трехшаговой заточування камінцями алмазу, карбіду, кераміки. Триступенева система для грубої заточки леза та остаточної шліфовки зробить ніж ідеально гострим.
Фіксований кут нахилу каменів забезпечує рівномірну заточку.
Ергономічна рукоятка – відмінна особливість даної моделі.
Нековзна основа гарантує стійкість точила при використанні.
Рекомендується очищати його вручну після кожного використання тканинним рушником або м'якою щіткою. Не призначений для заточування серрейторных (зубчастих) і керамічних лез.
Характеристики:
| матеріал корпусу | пластик |
| матеріал ручки | пластик |
| матеріал леза | алмазне напилення, кераміка, корунд |
| тип | точило для ножів |
| довжина | 21 см |
| ширина | 5 см |
| висота | 7 см |
| вага | 0.24 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Вага | 240 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |