




1 055 ₴/набір
Опис:
Набір Katana включає в себе 3 ножа: гастрономічний (20 см), сантоку (17 см) й універсальний (13 см).
Ножі виготовлені з нержавіючої сталі 3Cr13, створеної азіатськими технологами.
До достоїнств ножів з 3Cr13 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування.
Леза мають двосторонню симетричну заточку по всій довжині ріжучої кромки, що забезпечує легку нарізку і розбирання.
Завдяки спеціальним отворам продукти не прилипають до клинка при нарізуванні.
Ручка виконана з міцного пластику - це забезпечує зручність та простоту у догляді.
Набір упакований в стильну коробку, що робить його прекрасним подарунком.
Щоб продовжити термін служби ножів, їх слід мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | 3Cr13 |
| серія | "Katana" |
| матеріал ручки | пластик |
| форма | прямокутна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 3 шт. |
| довжина | 37 см |
| ширина | 16 см |
| висота | 4 см |
| ніж гастрономічний | 20 см |
| ніж сантоку | 17 см |
| ніж універсальний | 13 см |
| вага |
0.59 кг
|
| колір | жовтий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Заточка леза | Двостороння |
| Склад набору | |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Японський кухарський ніж | 1 шт. |