

508 ₴
Опис:
Ніж "Wakizashi" кухарський - надійний кухонний ніж від компанії Fissman. Винятково гострий і довго зберігає гостроту. Довжина леза 20см. Клинок ідеальної товщини, виготовлений з нержавіючої сталі 50CrMoV15. Відмінно збалансована і зручна ручка. Кухонний ніж "Wakizashi" призначений для професійного і домашнього використання.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | 50CrMoV15 |
| матеріал ручки | дерево |
| тип | кухарський (шеф-ніж) |
| серія | "Wakizashi" |
| довжина ножа | 33 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | см |
| висота | 3 см |
| довжина ручки | 13 см |
| вага | кг |
| колір | коричневий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж кухарський |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 20 |
| Довжина ножа | 33 |