


850 ₴
Опис:
Ніж Сантоку призначений для шинкування овочів, тонкої нарізки, оброблення м'яса та риби. Поглиблення на поверхні полегшують використання: в них при нарізці залишається повітря, тому продукти не налипають на лезо.
Кухонні ножі серії "Kronung" були спеціально розроблені дизайнерами до ювілею компанії і вперше представлені на виставці в Німеччині.
Вони виготовлені з високолегованої німецької сталі X50CrMoV15, загартованої до 57 одиниць за шкалою Роквелла.
Эта сталь обладает повышенной прочностью и подходит для частого использования.
Лезвия имеют двухстороннюю симметричную лазерную заточку по всей длине режущей кромки, что обеспечивает легкую нарезку и разделку.
Каждая модель оснащена больстером из нержавеющей стали равномерно распределяющим нагрузку во время работы.
Полипропиленовая рукоятка уникальной формы выполнена без единой заклепки. Это обеспечивает превосходную сбалансированность ножа и безопасность работы.
Идеальная подгонка элементов каждого экземпляра гарантирует отменный внешний вид и гигиеничность.
Характеристики:
| материал лезвия | нержавіюча сталь |
| марка стали | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | сантоку (японський ніж) |
| серія | "Kronung" |
| довжина ножа | 23 см |
| довжина леза | 13 см |
| ширина | см |
| висота | 4.6 см |
| довжина ручки | 10 см |
| вага | 0.123 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Японський кухарський ніж |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 13 |
| Довжина ножа | 23 |
| Матеріал | Пластик |