


740 ₴
Опис:
Універсальний ніж повинен бути на кожній кухні. Його застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів і т. д. Варіанти використання: нарізка, слайсирование, рубка, шинкування, подрібнення та інше.
Кухонні ножі серії "Kronung" були спеціально розроблені дизайнерами до ювілею компанії і вперше представлені на виставці в Німеччині.
Вони виготовлені з високолегованої німецької сталі X50CrMoV15, загартованої до 57 одиниць за шкалою Роквелла.
Ця сталь має підвищену міцність і підходить для частого використання.
Леза мають двосторонню симетричну лазерну заточку по всій довжині ріжучої кромки, що забезпечує легку нарізку і розбирання.
Кожна модель оснащена больстером з нержавіючої сталі рівномірно распределяющим навантаження під час роботи.
Поліпропіленова рукоятка унікальної форми виконана без єдиної заклепки. Це забезпечує чудову збалансованість ножа і безпеку роботи.
Ідеальна підгонка елементів кожного примірника гарантує відмінний зовнішній вигляд і гігієнічність.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка стали | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж універсальний |
| серія | "Kronung" |
| довжина ножа | 23 см |
| довжина леза | 13 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10 см |
| вага | 0.1 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 13 |
| Довжина ножа | 23 |
| Матеріал | Пластик |