


521 ₴
Опис:
Гастрономічний ніж - вибір знавців. Він підходить для нарізання будь - яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому і вузькому лезі. Він також корисний для приготування японської кухні суші та сашилів.
Кухонні ножі серії Tanto Виготовлення сталі 3Cr13, створена азіатськими технологами. Металургам вдалося отримати матеріал з чудовими експлуатаційними характеристиками.
До переваг ножів з 3Cr13 Потрібно мати міцність, твердість і стійкість до зносу.
Лезія має двобічну симетричну нитку по всій довгій кроні, що забезпечує легкій нарізки й розділку.
Три болти зафіксовано за допомогою міцної руки з ABS-пластика.
Щоб продовжити термін служби, його слід мити вручну.
Характерики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Імперська марка сталі | 3Cr13 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж гастрономічний |
| серия | "Tanto" |
| довжина ніжки | 26 см |
| Довжина леза | 16 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10 см |
| вага | 0,14 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 16 |
| Довжина ножа | 26 |
| Матеріал | Пластик |