


696 ₴
Опис:
Кухонна сокира з прямокутним лезом — знахідка для шеф-кухарів і шанувальників кулінарії. Сокирка ріже, рубає, шаткує, відбиває, подрібнює. Він впорається і з дрібними кістками, і з замороженим м'ясом.
Кухонні ножі серії Tanto виготовлені зі сталі 3Cr13, створеної азійськими технологами. Металург вдалося отримати матеріал із чудовими експлуатаційними характеристиками.
До переваг ножів з 3Cr13 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування.
Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення.
Міцна ручка з ABS-пластику зафіксована трьома болтами.
Щоб продовжити термін експлуатації ножа, його треба мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | 3Cr13 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | сокирка кухонна |
| серія | "Tanto" |
| довжина ножа | 28.5 см |
| довжина леза | 17 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 11.5 см |
| вага | 0.25 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Кухонний топірець |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 17 |
| Довжина ножа | 28.5 |
| Матеріал | Пластик |