



560 ₴
Опис:
Овочевий ніж говорить сам за себе. Ним легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, надавати химерну форму.
Ножі серії Bergen виготовлені з неіржавкої сталі 3Cr13, створеної азійськими технологами. Металург вдалося отримати матеріал із чудовими експлуатаційними характеристиками.
До переваг ножів з 3Cr13 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування.
Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення.
Завдяки фінішному сатинуванню ручки з неіржавкої сталі не ковзають, щільно лягаючи в руку.
Точне безшовне з'єднання клинка з ручкою — запорука високої гігієнічності виробів. Незаперечні плюси таких виробів — естетичний зовнішній вигляд і легкість.
Щоб продовжити термін експлуатації ножа, його треба мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | 3Cr13 |
| матеріал ручки | неіржавка сталь |
| тип | ніж овочевий |
| серія | "Bergen" |
| довжина ножа | 21 см |
| довжина леза | 9 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12 см |
| вага | 0.2 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Овочевий ніж |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 9 |
| Довжина ножа | 21 |