

1 485 ₴
Опис:
Ніж Сантоку використовують для шиття овочів, тонкої нарізки, розрізання м’яса та риби. Заглиблення на поверхні легше використовувати, оскільки в них залишається повітря, тому продукти не налипають на лезо.
Кухонні ножі серії Elegance Виконані з високолегованої німецької сталі X50CrMoV15, за шкалою Роквелла, загартованою до 57 одиниць.
Вони мають високий рівень міцності та придатні для частого використання.
Лезія має двобічну симетричну нитку по всій довгій кроні, що забезпечує легкій нарізки й розділку.
Затовчена п’ята клинка запобігає стискуванню пальців на лезо, а під час роботи — додатковий важіль.
Кожна модель оснащена більстером з нержавіючої сталі рівномірно розподіляючи навантаження під час роботи.
Поліпропиленові рукоятки мають елегантну округлу форму і забезпечують надійний захоплення. Виготовлені за допомогою особливої технології, без жодної заклепки, вони дуже зручні і ергономічні.
Завдяки цій конструкції ножі чудово збалансовані і добре лежать в руці.
Щоб продовжити термін служби, його слід мити вручну.
Характерики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Імперська марка сталі | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | нож сантоку |
| серия | "Elegance" |
| довжина ніжки | 31.5 см |
| Довжина леза | 18 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 13.5 см |
| вага | 0,27 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Японський кухарський ніж |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 18 |
| Довжина ножа | 31.5 |
| Матеріал | Пластик |