
649 ₴
Опис:
Універсальний ніж має бути на кожній кухні. Його застосовують для всіх видів продуктів: риби, м’яса, овочів тощо. Варіанти використання: нарізка, слайзання, рубка, шинкування, подрібнення тощо.
Кухонні ножі серії Kitakami Випущено з високолегованої німецької сталі X50CrMoV15, за шкалою Роквелла за 57 одиниць.
Вони мають високий рівень міцності та придатні для частого використання.
Затовчена п’ята клинка запобігає стискуванню пальців на лезо, а під час роботи — додатковий важіль.
Кожна модель оснащена більстером з нержавіючої сталі рівномірно розподіляючи навантаження під час роботи.
Поліпропиленова рукоятка в класичному дизайні міцно зафіксована трьома болтами.
Завдяки матовому покриттю вона стійка до ковзання і добре виконує свою роботу.
Щоб продовжити термін служби, його слід мити вручну.
Характерики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Імперська марка сталі | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | М’ який ніж універсальний |
| серия | "Kitakami" |
| довжина ніжки | 22.5 см |
| Довжина леза | 13 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 9.5 см |
| вага | 0,13 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 13 |
| Довжина ножа | 22.5 |
| Матеріал | Пластик |