




2 665 ₴/набір
Опис:
Ножі серії Erling виготовлені з неіржавкої сталі 3Cr14 — мають чудові експлуатаційні характеристики. До переваг ножів зі сталі 3Cr14 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування. Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення. Фактурна ручка не ковзає під час нарізування, щільно лягаючи в руку. Точне безшовне з'єднання клинка з ручкою — запорука високої гігієнічності виробів. Незаперечні плюси таких виробів — естетичний зовнішній вигляд і легкість.
Мистецтво кулінарії вимагає особливого ставлення до кожного продукту та дії. Набір Erling від компанії Fissman розроблений з урахуванням цього принципу. До складу входять 5 ножів різного призначення:
• Кухарський ніж — ним можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Ним також легко тиснути часник та інші спеції, відбивати заготівки для стейків або розбивати панцир крабів.
• Хлібний ніж — підходить для нарізання будь-яких видів хліба, кексів, тортів тощо. Гострий клинок можна використовувати й для фруктів із жорсткою шкіркою: кавуна, ананаса або дині.
• Гастрономічний ніж — вибір знавців. Він підійде для нарізання будь-яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому та вузькому лезу. Він стане в пригоді і для приготування страв японської кухні — суші та сашимі.
• Універсальний ніж — застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів тощо. Варіанти використання — нарізання, слайсування, рубання, шинкування, подрібнення та інше.
• Овочевий. Ним легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, позбавляти шкірки.
Щоб продовжити термін експлуатації ножів, їх треба мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | 3Cr14 |
| серія | "Erling" |
| матеріал ручки | пластик |
| довжина | 19 см |
| ширина | 14 см |
| висота | 36.5 см |
| матеріал підставки | сталь |
| вага |
кг
|
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Склад набору | |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |
| Ніж для нарізки | 1 шт. |