


601 ₴
Опис:
Щоб процес приготування їжі потішив, робочі інструменти завжди мають бути впорядкованими. Для обробки м'яса, риби, овочів необхідні якісні та, що особливо важливо, гострі ножі. Легко та професійно повернути лезу ножа початкову гостроту вам допоможе точило Fissman. Зручна й безпечна конструкція точила не зажадає багато сил і часу для підтримки ножів в ідеальному стані.
• Двоступенева система для грубого заточування й остаточного виправлення леза з камінням із кераміки.
• Ергономічна ручка забезпечує комфортне та надійне захоплення.
• Фіксований кут нахилу каменів забезпечує рівномірне заточування.
• Корпус із міцного полімерного матеріалу запобігає ковзанню точила під час роботи. Точила від компанії Fissman поєднують у собі безпеку, надійність, універсальність і довговічність. Вибирайте найкраще для своєї сім'ї: довіртеся досвіду Fissman!
Характеристики:
| матеріал леза | камені з карбіду та кераміки |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | точило для ножів |
| довжина | 17 см |
| довжина ручки | см |
| ширина | 4.5 см |
| висота | см |
| вага | кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |