
319 ₴
Опис:
Ніж, щоб усунути ті плоди, виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкий опір корозії та окислення при контакті з їжею, внаслідок чого смак не змінюється і не з’являються сторонні запахи. Кухонні приналежності не змінюють свого вигляду і не тішитимуть вас роками.
Характерики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| серия | "Zonda" |
| форма | кругла |
| тип | ніж для видалення серцевини фруктів |
| комплект | 1 шт |
| діаметр | 2 см |
| висота | 21 см |
| вага | 0,07 кг |
| колір | Стальний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Сталевий |
| Тип | Ніж для видалення серцевини фрукта |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 21 |