

1 352 ₴
Опис:
Серія "Ittosai" підкорює з першого погляду. Лезо з високовуглецевої японської сталі AUS-8 вироблено із застосуванням технології ручної обробки молотом і має ефект зберігання. Дерев'яна ручка з цінних порід ідеально лежить у руці та дарує особливі емоції та тепло під час зіткнення.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | AUS-8 |
| матеріал ручки | дерево |
| тип | ніж універсальний |
| серія | "Ittosai" |
| довжина ножа | 22.5 см |
| довжина леза | 11 см |
| ширина | 2.1 см |
| товщина | 2 мм |
| довжина ручки | 11.5 см |
| вага | кг |
| колір | коричневий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 11 |
| Довжина ножа | 22.5 |