

1 590 ₴
Опис:
Гастрономічний або філейний ніж Fissman Kensei Ittosai 8 чудовий помічник під час нарізування. Лезо дуже тонке та гнучке, що полегшує оброблення м'яса та риби на філі. Він дуже зручний також для приготування корочо, наприклад, з яловичини або лосося. Завдяки довгому та вузькому леза легко домогтися тонких, ідеально рівних скибочок. Стійкість до корозії та довговічність завдяки особливій технології загартування металу холодом Korudo до оптимального рівня 58 HRC за шкалою Роквелла. Лезо виготовлене з високовуглецевої японської сталі AUS-8, ця сталь дуже міцна та чудово тримає заточення. Ніж вручну доведений на водному точильному камені зернистістю 6000 гритів для бездоганної гостроти. Ідеальний кут різання завдяки заточенню 15-17 градусів на бік. Колодка ножа, згідно з японськими канонами, виготовлена з натурального дерева та потребує дбайливого поводження. Паковання з текстурного картону преміумкласу зі срібним тисненням не залишить байдужим жодного справжнього поціновувача ножів високої якості.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | AUS-8 |
| матеріал ручки | дерево |
| тип | ніж гастрономічний |
| серія | "Ittosai" |
| довжина ножа | 33.5 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | 3 см |
| товщина | 2 мм |
| довжина ручки | 13.5 см |
| вага | кг |
| колір | коричневий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Філейний ніж |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 13.5 |
| Довжина ножа | 33.5 |